stránky pro všechny táty

Ať žijí duchové na letní scéně Harfa!

Tentokrát na střeše Galerie Harfa uvidíte tři divadelní představení a Kinematograf bratří Čadíků, jehož partnerem je drogerie ROSSMANN, nabídne tři filmy. Celý víkend si navíc můžete pochutnávat na Tapi Tea, který víkendové snímky také podporuje.

V pondělí je znovu na řadě představení komedie Svaté neřesti, kde se v hlavních rolích představí Bořek Slezáček, Jindra Kriegel a Barbora Mottlová. A ani tentokrát se nemusíte obávat počasí, jelikož v případě deště se přesouváme do divadla Gong.

Ve středu si můžete přijít poslechnout hity jako Céčka, Nonstop, Decibely lásky nebo Každý mi tě, lásko, závidí od Michala Davida, jelikož Letní scéna Harfa uvádí koncertní provedení jeho hitů s názvem Decibely lásky. A taková hudební show vás nenechá v klidu ani na chvíli!

Pokud se náhodou obáváte krize středního věku, vaše obavy se pokusí rozptýlit komedie názvem Tři v háji, kde se setkají tři postavy Albert, Kristýna a Olga. Jejich osudy zpracoval oblíbený český spisovatel Michal Viewegh, který Tři v háji napsal spolu s Halinou Pawlowskou a Ivou Hercíkovou. Partnerem představení je společnost Under Armour.

V pátek přiveze Kinematograf bratří Čadíků úspěšný a Oscary ověnčený muzikál Bídníci. Sobota však už bude patřit dětem, jelikož zde můžete zhlédnout oblíbený film Ať žijí duchové!, který ale znovu a znovu baví celé generace diváků.

Kulturní týden Letní scény Harfa uzavře satirická komedie Knězovy děti, se kterou se přeneseme do slunné Dalmácie. Tam se mladý aktivní kněz rozhodl řešit nízkou porodnost velmi svérázným způsobem. A jak to všechno dopadne? To se dozvíte jen v letním kině v Galerii Harfa!

Pro více informací navštivte internetové stránky www.letniscenaharfa.cz.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Poslední komentáře

Partneři

Střídavka - stránky nejen o střídavé péči

Táta na mateřské - netradiční stránka pro všechny rodiče pohledem Táty

Liberecká pražírna - pražírna a prodejna kávy v centru Liberce