stránky pro všechny táty

Tábor pro táty a děti

V dnešní době již není příliš obvyklé, aby děti jezdily na dovolenou pouze se svými tatínky. To se ale v poslední době mění a tátové (často v partách) vyjíždějí do kempů pod stan nebo do přírody, užít si se svými dětmi spoustu dobrodružství a zábavy, které dříve zažívali se svými otci a dědečky na příklad na chalupách nebo vandrech. I my si dobře pamatujeme na časy, kdy nás tatínkové učili rozdělávat oheň, vyřezávat meče ze dřeva, zacházet s různými nástroji a dovádět, zatím co maminky se spíše staraly o to, abychom neprochladli a měli co jíst.

Samozřejmě si uvědomujeme, že je toto v dnešní uspěchané době s přehnanými nároky na oba rodiče čím dál náročnější (ať už finančně nebo časově). Když pak navíc dojde k rozpadu rodiny a dítě má jet na dovolenou s každým rodičem zvlášť, je zařizování takové dovolené (ubytování, doprava, program, dostatek dovolené a financí atd.) ještě náročnější.

Už delší dobu úspěšně (nejen u nás) funguje letní tábor pro rodiče a děti, který je ale bohužel uzpůsoben převážně pro maminky - náplní tábora bývají různé rukodělné a estetické činnosti, většinou na téma dětských pohádek. Naše středisko volného času, vzdělávání a služeb Labyrint Kladno se pro to rozhodlo vytvořit tátům a jejich dětem tábor "na míru" s názvem Tátové a děti aneb matky netřeba, otec je Bůh!" .

Na naší turistické základně v Libušíně (okres Kladno) je pro to ideální místo - můžete zde bydlet v chatičkách i budově, za příznivého počasí je k dispozici i teepee. V základně, která je obklopena lesy a přírodou, se nachází velké travnaté prostranství s ohništěm, v hlavní budově jsou toalety, sprchy, kuchyně, jídelna i klubovna. Veškerý program pro vás připraví zkušení pedagogové, pořadatelka je sportovně založená (turistika, horolezectví, cyklistika, míčové sporty atd.) a pro to je i program především sportovní, dobrodružný, až adrenalinový. Činnosti budou jak společné pro všechny, tak i oddělené pro děti a pro táty. Můžete se těšit na příklad na airsoft, střelbu z luků a kuší, bubble fotbal, lanové aktivity, nové méně známe kolektivní sporty jako je indiaca, kin-ball, či klasičtější známé hry. Výhodou je, že se nemusíte o nic starat, my vám zajistíme ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, program i pomůcky a potřeby na něj. Ani maminky se nemusejí obávat poslat své děti s tatínky samotné, po celou dobu pobytu je zajištěn dohled pedagogů i zdravotníka.

Cena pro dospělého je 2500Kč a pro dítě 2000Kč, v ceně je zahrnuto vše kromě dopravy, která je na místo vlastní. Tábor je určen výhradně pro tatínky a jejich děti od 3 let, výjimky nepovolujeme. Více informací najdete na stránkách www.labyrint-svc.cz nebo na jana.hoffmannova@labyrint-svc.cz nebo  601 369 386. Kontaktní osoba: Bc. Jana Hoffmannová.

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Poslední komentáře

Partneři

Střídavka - stránky nejen o střídavé péči

Táta na mateřské - netradiční stránka pro všechny rodiče pohledem Táty

Liberecká pražírna - pražírna a prodejna kávy v centru Liberce