stránky pro všechny táty

Nový web nejen pro chytré hlavy - FORT IQ

Po dlouhých přípravách jsme do provozu uvedli web s hádankami, pracovními listy a úlohami zaměřený na cílené rozvíjení a podporu intelektu dětí ve věku 2 – 12 let. Úlohy i s charakteristikou rozvíjených oblastí jsou na webu: Přeji hezký den,

Po dlouhých přípravách jsme do provozu uvedli web s hádankami, pracovními listy a úlohami zaměřený na cílené rozvíjení a podporu intelektu dětí ve věku 2 – 12 let. Úlohy i s charakteristikou rozvíjených oblastí jsou na webu: www.fortiq.cz. Název webu nejen odkazuje na jména autorů většiny hádanek, ale jde i trochu o vytvoření pevnosti IQ – FORT IQ. Budeme rádi, pokud dáte o nás vědět ve školách (MŠ i ZŠ).

Volně přístupné budou úlohy na naší facebookové stránce: https://www.facebook.com/pages/Fortiq/565000383615145 Zde budeme i zveřejňovat úlohy pro dospělé. Budeme rádi, pokud na náš facebookový profil dáte LIKE, či se stanete členem facebookové  skupiny, popřípadě dáte vědět dalším zájemcům o hádanky, že existujeme. Předpokládám, že brzy rozšíříme informace i o deskových, počítačových a jiných hrách, akcích s přidanou intelektovou hodnotou a v neposlední řadě i o jednotlivcích, školách a dalších institucích, které s námi spolupracují.

Na webu Centra nadání budu nadále zveřejňovat různé hádanky ke stažení, ale bude to  cca jedenkrát za ¼ roku výběr toho nejlepšího právě z facebooku. Důvodem tohoto přechodu na facebook je naše snaha o pravidelné zpřístupňování našich produktů a aktivit co největšímu počtu lidí a zároveň technická nemožnost (pro nás a za naší situace) to činit e-mailem.

Dále si dovoluji informovat o tom, že slavnostní start (přihlašování k odběru hádanek nicméně na webu běží už nyní) našeho webu bude 1.6.2014 ve 14:00 – Zavadilova 3, Praha 6 a akce bude spojena se společenskou akcí Centra nadání. Pokud byste měli zájem se akce zúčastnit, napište mi to mailem nebo zavolejte 603 234 368 (za dobrého počasí není počet lidí omezen J). 

Zdroj: www.fortiq.cz

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Poslední komentáře

Partneři

Střídavka - stránky nejen o střídavé péči

Táta na mateřské - netradiční stránka pro všechny rodiče pohledem Táty

Liberecká pražírna - pražírna a prodejna kávy v centru Liberce