stránky pro všechny táty

Netradiční návštěva Zoo Praha

Plánujete rodinnou návštěvu Zoo Praha a přemýšlíte, jak ji vašim potomkům zpestřit?  Co se do Troje dopravit lodí nebo parníkem?  Plavba není jen lákadlem pro nejmenší, romantickou projížďku jistě ocení i naše polovičky.

Z paluby vychutnáte krásy naší matičky Prahy s největším klidem. Cestou uvidíte úchvatné panorama Pražského hradu, majestátnost Národního divadla nebo krásu Karlova mostu z jiné perspektivy. Velkou výhodou této cesty je, že vám nebudou překážet zástupy turistů s řvoucími delegáty.  Nečekají vás též nepříjemnosti Pražské dopravy. Jistě oceníte i možnost návštěvy lodního baru.

Hlavní přístaviště je na Rašínově nábřeží cca 300 metrů od stanice metra Karlovo náměstí (trasa B). Najdete zde pokladnu a restauraci, kde si můžete zpříjemnit čekání na loď. Po nalodění si užijete přibližně 75 minut plavby po Vltavě. Následně zakotvíte nedaleko zoologické zahrady. Cesta po souši k pokladně vám zabere maximálně 10 minut. Letošní sezónu se můžete těšit na nově otevřený pavilon slonů a hrochů.  Jeho obyvatelé se rozrostou o dvě sloní samice Donnu a Tonyu.  Výběh nabídne větší pohodlí slonům i lepší zážitek pro návštěvníky. Zoo nabízí spousty doprovodných programů. Namátkou -  hudební procházky, komentované krmení zvířat, bavíme zvířata, aneb zvířata se učí ráda.  

Po prohlídce můžete k dopravě zpět do centra opět použít lodě nebo méně romantickou, ale rychlejší dopravu autobusem. 

Pod kategorie článku: 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Poslední komentáře

Partneři

Střídavka - stránky nejen o střídavé péči

Táta na mateřské - netradiční stránka pro všechny rodiče pohledem Táty

Liberecká pražírna - pražírna a prodejna kávy v centru Liberce